HİZMETLERİMİZ

Burada her şey sizin için tasarlandı

Palmalife Bodrum Resort & Spa rahatlık ve yaratıcılık üzerine kurulu hizmetleri, ve ortak alanları ile tatilinizi zenginleştirmeyi hedefliyor. Aşağıdaki liste yapabileceklerimizden bazıları.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın.

Concierge Hizmetleri

Yunan adaları turları
Bodrum Gökova yat turları
Efes ve Selçuk, Şirince turları
Günlük tekne ve Dalış turları
Uçuş, transferler or araba kiralama
Diğer turlar ve çevrede yapılacak aktivite tavsiyeleri
Döviz alım/satım
Diğer tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşın

Catering

5 yıldızlı otel hizmetini otel dışına taşıyan Palmalife Bodrum Catering, Türk ve Dünya mutfaklarından sentezlediği çok özel menüleriyle yurt içi ve yurt dışında profesyonel hizmet sunarak seçkin davetlerin mimarı olmaya devam ediyor.
Tecrübeli şefleri ve yönetim kadrosuyla mekan ve konsepte uyumlu yaratıcı menüler sunar.
Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Sosyal Davetler, VIP misafir ağırlamaları, Şirket içi etkinlikler, Ev Davetleri gibi farklı ihtiyaçlara göre hizmet verir.
Organizasyon öncesi alan/mekan keşfi yapan ekip, misafir beklentileri doğrultusunda sezon, katılımcı sayısı/profili ve davet konseptini göz önünde bulundurarak en uygun çözümü sunar.
Palmalife Bodrum Resort &Spa’nın kurumsal kimliği, profesyonel hizmet kalitesi, tecrübesi ve referansları da daha önce ortaya konan işlerin göstergesi niteliğindedir. 

Kuaför

SPA ekibimizi önceden bilgilendirmeniz koşulu ile, talep etmiş olduğunuz saatteki müsaitlik durumuna göre ihtiyacınız olan kuaför hizmetleri organize edilmektedir.

Transfer

Sektöründe öncü birçok yerli ve yabancı  misafirlerimizin havalimanında karşılanması, otel transferleri ve firma ziyaretleri, çeşitli kapasitelere sahip araçlarımız ile konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personellerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Siz değerli  konuklarımıza,
Transferler için sunmuş olduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.

HİZMETLERİMİZ